• +48 504 440 815
  • +48 663 826 189
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Pn - Pt: 8:00 - 16:00

Zabudowa wnęk w Dąbrowie Górniczej

Małe wnęki w lokalach mieszkalnych

Jeśli posiadasz lokal mieszkalny z taką konfiguracją pomieszczeń, w której została zastosowana wnęka o powierzchni około dwóch metrów kwadratowych, możliwe jest wykorzystanie jej w celu przechowywania przedmiotów użytku codziennego. Masz także możliwość zamontowania we wnęce specjalnej szafy. Opcji wykorzystania wnęk jest naprawdę wiele pomimo ich niewielkiego metrażu. Istnieje możliwość zastosowania kilku półek, szuflad oraz szafek. Pozwala to na przechowywanie sprzętu do czyszczenia w mieszkaniu, jak również zorganizowanie małej garderoby. Aby uzyskać odpowiedni efekt estetyczny we wnętrzu, możesz również zlecić zabudowanie wnęki specjalnymi drzwiami przesuwnymi lub skrzydłowymi. Dzięki temu zakryjesz skutecznie jej zawartość, uzyskując tym samym bardzo elegancki wygląd pomieszczenia.

Profesjonalna zabudowa wnęki

Dobrym pomysłem na zabudowanie wnęki jest zastosowanie specjalnych drzwi przesuwnych. Dzięki temu uzyskasz szafę zabudowaną w ścianie. Nasza firma świadczy usługi związane z zabudową wnęk w Dąbrowie Górniczej i okolicach. Po otrzymaniu zlecenia, nasz zespół dokonuje niezbędnych pomiarów. Na ich podstawie utworzymy projekt zabudowy z uwzględnieniem Twoich wymagań. Na życzenie wykonamy drzwi przesuwne lub skrzydłowe, stosując zewnętrzną płytę, która najlepiej pasować będzie pod względem kolorystycznym do wnętrza. Możliwe jest zastosowanie lustra lub płyty ozdobnej w drzwiach zabudowy. Po wykonaniu projektu oraz po jego akceptacji, nasi fachowcy przystępują do realizacji zabudowy.

Zabudowa wnęk – Dąbrowa Górnicza

Prace realizowane przez naszych fachowców nie trwają zwykle dłużej niż jeden dzień roboczy. Zaopatrujemy się we wszystkie materiały oraz części wchodzące w skład zabudowy, a także dowozimy je w miejsce realizacji usługi. Pozwala to na szybkie i efektywne wykonanie wszystkich prac oraz uzyskanie maksymalnego poziomu Twojej satysfakcji ze świadczonych przez nas usług. Na Twoje życzenie nasz pracownik dojedzie pod wskazany adres, jeśli zaistnieje konieczność regulacji drzwi w zabudowie. Ma to wpływ na dobre funkcjonowanie oraz komfort codziennego korzystania z zabudowanej wnęki. Zachęcamy do zapoznania się z naszą nową ofertą zabudowy wnęk w mieszkaniach, przygotowaną pod oczekiwania klientów. Wszystkie usługi świadczymy na wysokim poziomie, oraz z wykorzystaniem profesjonalnych narzędzi. Nasi pracownicy realizujący zlecenia mają doświadczenie i wiedzę związane z zabudowywaniem wnęk.