• +48 504 440 815
  • +48 663 826 189
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Pn - Pt: 8:00 - 16:00

Meble łazienkowe na wymiar w Dąbrowie Górniczej

Dokonując prac wykończeniowych i wyposażenia łazienki w elementy armatury oraz meble, dobierana jest ich kolorystyka, a także struktura, która najlepiej pasuje do konkretnej stylistyki. Pozwala to na uzyskanie estetycznego wyglądu łazienki, a także poczucie komfortu podczas korzystania z dobrze wykończonego wnętrza. Aby uzyskać możliwie jak najlepszy efekt zastosowania mebli łazienkowych, warto zlecić ich produkcję pod indywidualny wymiar Państwa łazienki. Przygotowaliśmy dla Państwa ofertę produkcji mebli łazienkowych na wymiar w Dąbrowie Górniczej. Po otrzymaniu od Państwa zlecenia, dokonamy pomiarów łazienki oraz zrealizujemy projekt wnętrza. Jeśli zaakceptują Państwo wykonany projekt, niezwłocznie przystąpimy do produkcji mebli łazienkowych.

Jakość mebli łazienkowych

Jeśli wykonany projekt przez naszego architekta wymagać będzie zmian, uwzględnimy Państwa wytyczne i zastosujemy się do nich w trakcie produkcji mebli. Wykorzystujemy wyłącznie wysokojakościowe płyty meblowe z drewna oraz osadzamy powłokę impregnacyjną podczas przeprowadzania procesu produkcji. Dzięki temu wszystkie płyty, z których wykonane zostały meble łazienkowe w zakładzie stolarskim, charakteryzują się trwałością oraz odpornością przed oddziaływaniem wilgoci i bezpośredniego kontaktu z wodą. Na Państwa życzenie stosujemy okleinę na płytach meblowych przed przystąpieniem do konstrukcji. W skład naszych usług wchodzi zarówno pobór wymiarów wnętrza łazienkowego, produkcja mebli zgodnie z Państwa oczekiwaniami, jak również dostarczenie gotowych mebli i montaż w wyznaczonym miejscu.

Konfiguracja nowoczesnych mebli łazienkowych

W obecnych czasach coraz częściej wykonuje się zabudowę umywalki, a także pralki pod blatem łazienkowym. Wymaga to sporządzenia projektu i dostosowania blatu łazienkowego pod artykuły wyposażenia zastosowane w pomieszczeniu łazienkowym. Jeśli zdecydują się Państwo na skorzystanie z naszych usług projektowania i produkcji mebli łazienkowych na wymiar w Dąbrowie Górniczej, otrzymają Państwo naszą gwarancję jakości na wykonane meble przez naszych pracowników. Korzystamy wyłącznie z zaawansowanych maszyn umożliwiających profesjonalną obróbkę drewnianych płyt meblowych, a także z maszyn do lakierowania i impregnacji płyt. Ofertę i zakres usług świadczonych w naszym zakładzie znajdą Państwo na naszej stronie internetowej oraz bezpośrednio w dziale obsługi klienta, gdzie mogą Państwo złożyć zamówienie produkcji mebli łazienkowych oraz zlecić wykonanie projektu.