• +48 504 440 815
  • +48 663 826 189
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Pn - Pt: 8:00 - 16:00

Biuro projektowe

Projekty i aranżacje

Projekt i aranżacja

W każdym mieszkaniu musi być miejsce do spania, zabawy, odpoczynku i do pracy. Posiadając specjalistyczną wiedzę oraz szerokie doświadczenie proponujemy różne możliwości współpracy w zakresie aranżacji i projektowania wnętrz prywatnych oraz komercyjnych. Kompleksowa oferta obejmuje każdy etap działań – począwszy od projektu, aż po realizację.

Pamiętając, że tworzymy przestrzeń do życia i pracy dla naszych Klientów, ich potrzebom i oczekiwaniom podporządkowujemy nasze projekty ich wymaganiom. Zależy nam, aby kreowane przez nas wnętrza cechowała spójna, harmonijna i przemyślana całość.

Potrafimy dostosowywać się do gustów oraz potrzeb Klientów – zarówno jeśli chodzi o etap projektowy, konieczne konsultacje jak i realizację na miejscu. Jesteśmy zawsze otwarci na Państwa sugestie i gwarantujemy elastyczne podejście do współpracy.

Zaprojektujemy meble do wszystkich tych miejsc z jak najlepszym wykorzystaniem przestrzeni. Pomagamy również w doborze materiałów.


Przykładowe realizacje: